Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. Dane osobowe przetwarzane są w celu utrzymania konta w serwisie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO – wykonanie umowy). Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

Zostaw merytoryczną opinię o ROHLIG SUUS Logistics – Warszawa

Byłam zbywana, kiedy dopytywałam o tę kwestię. Mój przełożony, po moim wypadku, poinformował mnie, że jeśli nie wrócę do pracy po trzech tygodniach, to zostanę zwolniona. Wróciłam, a po miesiącu wydarzył się kolejny wypadek – finalnie po 30 dniach otrzymałam wypowiedzenie, bez żadnego zgłoszenia problemu do BHP i odszkodowania za to, co mnie spotkało. Po 9 miesiącach dopiero odezwał się do mnie specjalista BHP, ale tylko dlatego, że do firmy wpłynął list od mojego prawnika. Nie polecam pracy w magazynie w Sokołowie.

Opinie o ROHLIG SUUS Logistics

Poleciłabym, żeby zastanowił się, dlaczego ludzie zwalniają się z jego firmy i dlaczego nie pojawiają się nowe osoby chętne do pracy. Optymalizacja procesów w firmie to podejście mające na celu usprawnienie funkcjonowania organizacji poprzez analizę, identyfikację i wprowadzenie zmian w istniejących procesach. Obejmuje to zarówno eliminację zbędnych czynności, jak i wprowadzenie…

  1. Od 2006 roku jesteśmy w 100% polską spółką.
  2. Jesteśmy polskim operatorem logistycznym o globalnych możliwościach.
  3. Wcześniej rozbudowaliśmy obiekty m.in.
  4. Aktualnie firma zatrudnia ponad 2000 osób w ponad 30 oddziałach w 7 krajach (m.in. w Rumunii, Słowenii, Czechach i na Węgrzech) oraz zarządza ponad 300 tys.

Stabilna polska firma

Zapewniamy komfort klienta docelowego dzięki możliwości wyboru miejsca i czasu dostaw, a także usług dodatkowych, takich jak wniesienie czy montaż. Od ponad 30 lat polski operator logistyczny stale zwiększa skalę swojej działalności, inwestując w nowoczesne rozwiązania, wspierające klientów w zarządzaniu ich łańcuchami dostaw. W ofercie Rohlig Suus Logistics znajdują się m.in. Suus Advisory[4], 4PL[5], CargoLine[6], VMI[7]. Aktualnie firma zatrudnia ponad 2000 osób w ponad 30 oddziałach w 7 krajach (m.in. w Rumunii, Słowenii, Czechach i na Węgrzech) oraz zarządza ponad 300 tys. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Równoległej 4a[2].

Największe centrum logistyczne Rohlig Suus Logistics otwarte pod Warszawą

Po 30 latach dynamicznego rozwoju ROHLIG SUUS Logistics jesteśmy prawdziwie kompleksowym operatorem logistycznym. Dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Odpowiadamy na potrzeby rynku, pomagając naszym klientom zwiększać konkurencyjność i wydajność operacji. Od 2006 roku jesteśmy w 100% polską spółką. Zatrudniamy blisko 2000 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Zatrudnionych w nim będzie ponad pięćset osób. To kolejna w ciągu ostatnich 3 lat inwestycja Rohlig Suus Logistics w powierzchnie magazynowe. Wcześniej firma rozbudowała obiekty m.in. W Olsztynie, Kielcach, Sosnowcu, Wrocławiu,  Krakowie, Szczecinie czy Białymstoku. Rohlig Suus Logistics jest jednym z największych operatorów logistycznych w Europie Centralnej. Firma specjalizuje się w zarządzaniu logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

– Nowy obiekt został zaprojektowany od podstaw zgodnie z naszymi wymaganiami. Towarów objętościowych – mówi Krzysztof Gąsiewski, Recenzje brokera MaxiTrade Dyrektor Oddziału Warszawa. Inwestycja obejmuje terminal przeładunkowy typu cross-dock o powierzchni 10 tys.

Portal Radio R1 – Najnowsze informacje z kraju i zagranicy. Codziennie najciekawsze newsy. Jeśli  jesteś osobą ciekawą otaczającego cie świata i chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie subskrybuj naszą stronę. Nowy hub logistyczny powstał zgodnie ze standardem BREEAM GOOD (system certyfikacji ekologicznej). Wyposażony jest między innymi w tzw. Świetliki kominowe, dzięki czemu do pomieszczeń biurowych dociera światło dzienne.

Lider i jeden z pracowników traktowali mnie bardzo źle – dokuczali, usilnie tworzyli problemy. Kadra kierownicza i pracownicy biura zachowywali się, jakbyśmy byli w przedszkolu, a nie w pracy. Musiałam prowadzić wózki w magazynach wysokiego składowania bez odpowiednich uprawnień, chociaż firma obiecywała, że zorganizuje dla mnie szkolenie.

Rohlig Suus Logistics – największy polski operator logistyczny w Europie Centralnej. Specjalizujący się w kompleksowym zarządzaniu logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw w oparciu o multiproduktową ofertę oraz integrację informatyczną z systemami klientów. W 2021 roku firma osiągnęła przychód na poziomie 2 mld złotych[1].

Inteligentne rozwiązania technologiczne towarzyszą nam na każdym kroku. Z myślą o komforcie partnerskiej współpracy stworzyliśmy aplikacje dla Przewoźników. Dzięki nim razem jesteśmy #OneStepAhead na każdej trasie. W celu złożenia zapytania wypełnij poniższy Ile pieniędzy potrzebujesz aby rozpocząć handel akcjami formularz. W Polsce Rohlig Suus Logistics zbudował własny system dystrybucji drobnicowej o zdolności realizacji dostaw w 24 godziny. W Europie firma posiada partnerski system drobnicowy, obsługujący około 250 regularnych połączeń drogowych tygodniowo.

Realizuje procesy spedycyjne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i intermodalny. W ciągu ostatnich 2 lat spółka dwukrotnie zwiększyła swoje przychody, zamykając 2021 rok na poziomie 2 mld złotych. Aktualnie firma zatrudnia ponad 2000 osób w ponad 30 oddziałach w 7 krajach oraz zarządza blisko 300 tys. Powierzchni magazynowej.

Doradzamy również w zakresie zarządzania logistyką i łańcuchem dostaw. Razem z naszym kompanem LogiSUUSem – małym robotem o wielkich możliwościach, pokażemy Ci, dlaczego kariera w SUUS to logistyczny wybór. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Jeśli nie zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych, proszę zamknąć okno – wiadomość nie zostanie wysłana. Tu ROHLIG SUUS Logistics – jesteśmy polską firmą o globalnym zasięgu w branży TSL! Wewnątrz 7 Dow akcji które miliarderzy kochają organizacji nie jesteśmy tak formalni i mówimy o sobie SUUS. Działamy kompleksowo, będąc zawsze #OneStepAhead! Specjalizujemy się w transporcie, magazynowaniu towarów, spedycji i odprawach celnych.

Janek istnieje od 2013 r. Początkowo obiekt o powierzchni 26 tys. Mieścił się w Prologis Park Janki. W ciągu kolejnych 5 lat, wraz z dynamicznym rozwojem firmy, Rohlig Suus Logistics zwiększył powierzchnię operacyjną o kolejne 15 tys. M kw., które były zlokalizowane  w sąsiadujących Panattoni Park Janki I oraz Panattoni Park Janki II.

Jesteś Przewoźnikiem i chcesz rozwijać swoją flotę? SUUS to logistyczny wybór. Wybierz stabilnego partnera w biznesie. Naszą misją jest zwiększanie wydajności działalności naszych klientów przez dostarczanie inteligentnych rozwiązań logistycznych. Wnosimy wartość dodaną do realizowanych procesów logistycznych, zapewniając profesjonalną, kompleksową i elastyczną obsługę w celu optymalizacji kosztów. Wierzymy, że nasze usługi są bardziej wydajną i ekonomiczną alternatywą dla działalności logistycznej realizowanej własnymi siłami.

– Nowy obiekt został zaprojektowany od podstaw zgodnie z naszymi wymaganiami. Pojemność magazynu logistycznego przekroczy dzięki temu liczbę 55 tys. Miejsc paletowych EUR oraz 25 tys. Towarów objętościowych – mówi Krzysztof Gąsiewski, Dyrektor Oddziału Warszawa w Rohlig Suus Logistics. Nowy obiekt Rohlig Suus Logistics, zaprojektowany według autorskich rozwiązań, jest największym hubem firmy i pełni funkcje magazynowe i przeładunkowe. Został zlokalizowany w Sokołowie na terenie Panattoni Park Warsaw South Janki i stanowi jeden z kluczowych elementów trzyletniej strategii ekspansji magazynowej operatora logistycznego.